Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Angelo coraz bliżej wyjazdu do Tajlandii. Zbiórka trwa

Zdjęcie aktualności Angelo coraz bliżej wyjazdu do Tajlandii. Zbiórka trwa

 

Trwa zbiórka pieniędzy dla płońszczanina Angelo Radzikowskiego od urodzenia chorującego na mukowiscydozę. Finansowa zrzutka trwa od kilku miesięcy, ale zwłaszcza w ostatnim czasie zdecydowanie „przyśpieszyła”, głównie dzięki licytacjom prowadzonym na jednym z fanpeag'ów facebookowych. Do tej pory udało się uzbierać ponad 114 tys. zł. Na pierwszy zabieg potrzebnych jest jednak 140 tys zł.

- Dziękuję za każdą złotówkę i każda pomoc, którą otrzymałem w ostatnim czasie. Dla mnie takie wsparcie jest dodatkową formą nadziei. Zbliżamy się coraz bardziej do pierwszego zabiegu. Wiem, że na pewno nigdy się nie odwdzięczę za taką pomoc. Mam nadzieję, że wszystko zakończy się dobrze i uda nam się pomyślnie zakończyć zbiórkę jeszcze w tym roku – mówi Angelo.

Jeśli uda się zebrać brakujące pieniądze Angelo poleci do Tajlandii na pierwszy z zabiegów związanych z przeszczepem komórek macierzystych. Przypomnijmy, że wpłat pieniężnych można dokonywać na konto, które powstało specjalnie na potrzeby zbiórki Robert Radzikowski (Z DOPISKIEM DAROWIZNA DLA ANGELO RADZIKOWSKI) 16 1160 2202 0000 0004 7339 5242 BANK MILLENIUM lub na zbiórkę pomagam.pl. Darowiznę można odpisać od podatku.