Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Groził siostrze. Był nietrzeźwy i agresywny

Zdjęcie aktualności Groził siostrze. Był nietrzeźwy i agresywny Fot. KPP w Nowym Dworze Mazowieckim

Policjanci z pomiechowskiego komisariatu interweniowali w Śniadówku, w związku ze zgłoszeniem dotyczącym kierowania gróźb karalnych przez 40-latka wobec osoby najbliższej. Na miejscu policjanci ustalili okoliczności całego zdarzenia. Okazało się, że mężczyzna groził swojej siostrze. Znajdował się ponadto w stanie nietrzeźwości i był bardzo agresywny. Policjanci podjęli decyzję o zatrzymaniu 40- latka.

- W tym momencie mężczyzna rzucił się na policjantów, wykrzykując jednocześnie w kierunku mundurowych słowa powszechnie uważane za wulgarne i obelżywe. Funkcjonariusze zatrzymali agresywnego 40- latka i przewieźli go do nowodworskiej komendy policji. Został osadzony w policyjnej celi. Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zatrzymanemu zarzutów kierowania gróźb karalnych wobec osoby najbliższej oraz znieważenia i naruszenia nietykalności cielesnej policjantów - przekazuje st. asp. Joanna Wielocha z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

Sąd Rejonowy w Nowym Dworze Mazowieckim zastosował wobec mieszkańca gminy Pomiechówek środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji połączonego z zakazem kontaktowania i zbliżania się do kobiety oraz nakazem powstrzymywania się od nadużywania alkoholu. Mężczyźnie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.