Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Kierował autem na "podwójnym gazie"

Zdjęcie aktualności Kierował autem na fot. zdjęcie ilustracyjne

36- latek kierował autem mając w wydychanym powietrzu 1,64 promila alkoholu oraz obowiązujący zakaz prowadzenia pojazdów. Został zatrzymany przez zakroczymskich mundurowych. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Policjanci z Posterunku Policji w Zakroczymiu podjęli kontrolę drogową wobec kierującego peugotem mężczyzny. Jego jazda wzbudziła podejrzenia funkcjonariuszy. Za chwilę okazało się, że siedzący za kierownicą auta 36- latek z gminy Chorzele jest pijany.

- Badanie wykazało, że w organizmie ma 1,64 promila alkoholu. Żeby tego było mało, po sprawdzeniu w policyjnym rejestrze wyszło na jaw, że mężczyzna posiada wydany przez przasnyski sąd, obowiązujący do 2023 roku zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. 36- latek noc spędził w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych - przekazuje st. asp. Joanna Wielocha, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

Teraz za kierowanie na "podwójnym gazie" oraz niestosowanie się do wyroku sądu grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.