Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Kubuś potrzebuje operacji. Dajmy mu szansę na lepsze życie

Zdjęcie aktualności Kubuś potrzebuje operacji. Dajmy mu szansę na lepsze życie fot. zbiory Fundacji Odzyskać Radość

Fundacja Odzyskać Radość prowadzi zbiórkę na rzecz 3-letniego podopiecznego Kubusia, który od urodzenia przebywa w Zakładzie Opieki Leczniczej w Kraszewie-Czubakach w gm. Raciąż. Rodzice zrzekli się praw do dziecka już w szpitalu. Chłopczyk zmaga się z wieloma problemami zdrowotnymi, ale jest bardzo dzielny, a przy tym bardzo inteligentny. Mówi Magdalena Kowalska, koordynator Fundacji Odzyskać Radość.

Zbiórka prowadzona jest na fanpag’u Fundacji Odzyskać Radość poprzez zrzutkę.pl Początkowo zbiórka utworzona była na sprzęt, a konkretnie na wózki specjalistyczne, ale dzięki MotoMikołajom i panu Damianowi Brdakowi udało się już zakupić dwa wózki, dlatego zebrane środki mogą być przekazane dla Kubusia. Obecnie jest to kwota 6 tys. zł. Koszt operacji to 18 tys. złotych. 

Link do zbiórki znajdziecie tutaj: I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM!!!! | zrzutka.pl Pieniądze można również wpłacać na konto Fundacji Odzyskać Radość z dopiskiem „Pomóż Kubie stanąć na nóżki” - Bank Zachodni WBK, nr konta: 08 1090 2604 0000 0001 3264 1538. Każdy z nas może zostać świętym Mikołajem, a Kubuś zyskać szansę na lepsze życie.