Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Małgorzata Niemirska na podium ogólnopolskiego konkursu

Zdjęcie aktualności Małgorzata Niemirska na podium ogólnopolskiego konkursu

 

Małgorzata Niemirska zajęła trzecie miejsce w I Ogólnopolskim Konkursie „Doradca Roku”, który zorganizowało Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Poznaniu. Konkurs skierowany był do doradców rolniczych i doradców rolnośrodowiskowych. Przypomnimy, że Małgosia została zwyciężczynią na etapie wojewódzkim konkursu.

- To prawdopodobnie jeden z najlepszych dni w zawodowej karierze, podczas mojej pracy w ośrodku. Ten sukces jest dla mnie również potwierdzeniem, że to co robię ma sens i komuś przynosi pożytek. Jestem osobą, która raczej nie lubi występować w różnego rodzaju zmaganiach, dlatego chciałam podziękować dyrektorowi Jarosławowi Grabowskiemu, który zgłosił mnie do udziału w konkursie - powiedziała Małgorzata Niemirska z MODR oddział Poświętne.

Małgorzata Niemirska rozpoczęła pracę w lokalnym MODR 1 marca 2007. Od 1 kwietnia 2014 r. pełni funkcję kierownika TZD w Powiatowym Zespole Doradztwa Rolniczego w Płońsku. Wpisana jest na listę doradców rolniczych prowadzoną przez CDR Brwinów. Jak dodaje dyrekcja ośrodka wzorowo wypełnia wszystkie zadania jej powierzone. W 2019 roku realizowała zadania zawarte w programie działalności, a także dodatkowe wynikające z potrzeb współpracujących rolników, samorządów oraz innych odbiorców usług. Sporządziła 262 wnioski z zakresu płatności obszarowych i działań inwestycyjnych z PROW 2014-2020 na potrzeby rolników. Organizowała także szkolenia statutowe oraz z zakresu stosowania środków ochrony roślin.