Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Motomikołajowy Dzień Dziecka

Zdjęcie aktualności Motomikołajowy Dzień Dziecka

Tegoroczny Dzień Dziecka z uwagi na epidemię koronawirusa nie będzie taki jak poprzednie. Wszystkie imprezy plenerowe, w których dzieci mogły wziąć udział zostały odwołane. Dlatego też niektórzy postanowili działać na własną rękę. Członkowie Moto Płońsk stworzyli akcję „Motomikołajowy Dzień Dziecka”.

- Po raz pierwszy zorganizujemy Motomikołajowy Dzień Dzecka. Idea zrodziła się podczas zimowego spotkania motomikołajów w zeszłym roku kiedy to połączeni na żywo z naszym kolegą Witkiem Materką ze Stanów Zjednoczonych obiecaliśmy, że zrobimy taką imprezę. Plany były jeszcze większe, ale ze względu na koronawirusa musieliśmy je zweryfikować. W niedużym gronie motoryzacyjnym odwiedzimy 31 maja dzieci przy ulicy Klonowej i dzieciaki z Domu Dziecka w Płońsku a dzień później podjedziemy do Wartszatu Terapii Zajęciowej przy par. pw. św. Michała Archanioła i do podopiecznych stowarzyszenia "Bądźmy Razem" przy par. pw. św. Maksymiliana Kolbe – powiedział Sławomir Jarosławski z Moto Płońsk.

Dzieciaki otrzymają m.in. słodycze, napoje czy lody. Wszyscy, którzy chcą wziąć udział i pomóc w organizacji akcji mogą przyjść na spotkanie, które odbędzie się w salce Stowarzyszenia „Idziemy na Spacer" w najbliższą niedzielę o godz. 17.00.