Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Nowe miejsca parkingowe i zmodernizowane ulice

Zdjęcie aktualności Nowe miejsca parkingowe i zmodernizowane ulice Mariusz Godlewski Burmistrz Miasta Raciąża

W ostatnich miesiącach minionego roku trwały intensywne prace na ulicach Raciąża. Były to zarówno prace modernizacyjne jak i naprawcze. Została zaasfaltowana ulica Działkowa, powstał też nowy parking przy ulicy Warszawskiej.

- Powstał nowy parking przy ulicy Warszawskiej. Ze względu na to, że mieszkańcy już od dłuższego czasu uskarżali się na brak miejsc parkingowych w centrum miasta. Dodatkowo przeprowadziliśmy remonty ulic Reymonta, częściowo Polna, które polegały na uzupełnieniu bieżących ubytków asfaltowych. Wszystkie prace jeszcze się nie zakończyły, ponieważ na koniec roku zabrakło nam materiałów, ale prace będą kontynuowane. Złożyliśmy też wnioski do rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych dotyczącego modernizacji kolejnych ulic  - informuej burmistrz Raciąża, Mariusz Godlewski.

Ulice Jesionowa i Reymonta zostały wyrównane specjalnym destruktem i uwałowane. Naprawiony został również chodnik na ulicy 11 Listopada oraz wykonane i zainstalowane oznaczenia nowo powstałej ulicy Stefana Batorego. Powstały również 2 kolejne miejsca parkingowe przy ulicy Warszawskiej 30.