Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Ograniczenia dla kierowców w związku z remontem ronda w Baboszewie

Zdjęcie aktualności Ograniczenia dla kierowców w związku z remontem ronda w Baboszewie Gmina Baboszewo

Trwają prace związane z remontem ronda w Baboszewie na skrzyżowaniu dróg powiatowych Płońsk - Raciąż, Baboszewo - Rzewin - Polesie i Baboszewo - Bożewo - Szapsk". Obowiązuje czasowa organizacja ruchu.

Powiat płoński nie kryje zadowolenia z realizacji tego zadania, którego realizacja przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa i komfortu jazdy.

- Bardzo cieszymy się z realizacji prac w ramach tego zadania realizowanego przez Powiat Płoński. Jest to kolejny etap kompleksowego podejścia Zarządu Powiatu w zakresie rozwiązywania problemów drogowych, bezpieczeństwa oraz komfortu jazdy dla mieszkańców powiatu. Wpływało wiele próśb od samych mieszkańców czy lokalnych samorządów dotyczących tego ronda, dlatego bezpośrednio odpowiadamy na te potrzeby. Realizacja tego powiatowego zadania za ponad ćwierć miliona złotych zdecydowanie poprawi bezpieczeństwo i komfort jazdy - przekazuje Katarzyna Ornarowicz, rzecznik prasowy płońskiego starostwa.

Zakres prac obejmuje roboty przygotowawcze i rozbiórkowe, wykonanie nawierzchni, krawężników i chodników, a także oznakowania i elementów bezpieczeństwa ruchu. Wartość inwestycji to ponad 251 tysięcy złotych.