Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Osobówka zderzyła się z dostawczym. Do wypadku doszło wczoraj na ulicy Pułtuskiej.

Zdjęcie aktualności Osobówka zderzyła się z dostawczym. Do wypadku doszło wczoraj na ulicy Pułtuskiej. Fot. zbiory KPP w Płońsku

Wczoraj popołudniu około godz. 16:30 w Płońsku na drodze lokalnej prowadzącej wzdłuż ul. Pułtuskiej doszło do zderzenia poloneza z dostawczym peugeotem.

Do zdarzenia doszło na łuku drogi, za wiaduktem. Dwie osoby zostały poszkodowane.

- Wstępne ustalenia wskazują na to, że kierujący polonezem 21-latek mieszkaniec powiatu ciechanowskiego, na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu. Jego auto zderzyło się z jadącym z naprzeciwka samochodem dostawczym, którym kierował 24-latek z powiatu rypińskiego. Kierowcy obu pojazdów z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala. Dwójce pasażerów poloneza nic się nie stało. Obaj kierujący byli trzeźwi - informuje podkom. Kinga Drężek-Zmysłowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Płońsku.

Płońscy policjanci po raz kolejny apelują do kierowców o większą ostrożność na drogach. Warunki atmosferyczne, a co za tym idzie również warunki na drogach są bardzo zmienne. Niedostosowanie prędkości może być przyczyną wypadku.