Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Otrzymali certyfikaty Europass - Mobilność za praktyki zawodowe w Grecji

Zdjęcie aktualności Otrzymali certyfikaty Europass - Mobilność za praktyki zawodowe w Grecji Zespół Szkół nr 1 w Płońsku

Sześćdziesięciu uczniów Zespołu Szkół nr 1 w Płońsku otrzymało wczoraj certyfikaty EUROPASS - Mobilność. Brali oni udział w praktykach zawodowych w Grecji w listopadzie 2019 roku.

Certyfikat EUROPASS - Mobilność potwierdzający okres praktyk w kraju europejskim w ramach wyjazdu zagranicznego w dniach od 5-18 listopada 2019 roku otrzymali uczniowie klas technikum grafiki i poligrafii cyfrowej, technikum mechanizacji rolnictwa oraz technikum żywienia i usług gastronomicznych. Realizowali oni praktyki w ramach projektu "Zagraniczne praktyki życiową szansą dla ucznia technikum".

- Mamy nadzieję, że dokument EUROPASS – Mobilność zwiększy szansę naszych absolwentów na krajowym i europejskim rynku pracy - podkreśla Agnieszka Urban, Koordynator projektu Erasmus+.

Dokument EUROPASS pokazuje, jakie umiejętności nabył uczeń oraz jakim doświadczeniem może się wykazać. Organizacją przyjmującą był partner grecki Golden Sun Mobility Center. Miejscem docelowym była piękna i słoneczna Leptokaria.