Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Pomysły nad usprawnieniem wydziału komunikacji i transportu wchodzą w kolejny etap

Zdjęcie aktualności Pomysły nad usprawnieniem wydziału komunikacji i transportu wchodzą w kolejny etap Starostwo Powiatowe w Płońsku.

Płońskie Starostwo pracuje nad utworzeniem filii Wydziału Komunikacji i Transportu Publicznego Starostwa Powiatowego w Płońsku, z inicjatywy Członka Zarządu Powiatu Płońskiego Artura Adamskiego. Mieszkańcy Miasta i Gminy Raciąż, a także mieszkańcy Gminy Baboszewo będą mogli najprawdopodobniej już od nowego roku zarejestrować auto czy odebrać dokumenty rejestracyjne w zamiejscowym wydziale komunikacji w Raciążu.

- Rozważamy jak to zrobić, by różne bariery zlikwidować, między innymi przygotowujemy  się do digitalizacji archiwum wydziału, ale nadmienić trzeba, że jest to ogromna praca i koszty. To kolejny krok wdrożonych zmian po zmianie systemu kolejkowego w wydziale komunikacji. Od 1 lipca zwiększy się również liczba stanowisk - informuje Katarzyna Ornarowicz, rzecznik prasowy płońskiego starostwa.

W ubiegłym roku było 5 stanowisk, obecnie jest 6, a od 1 lipca br. wydział komunikacji zwiększy się o kolejne stanowisko do rejestracji pojazdów. Planowane działania pozwolą usprawnić pracę, przyspieszyć czas realizowanych zadań oraz podnieść  komfort obsługi interesantów.