Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Świąteczna paka dla zwierzaka 2020

Zdjęcie aktualności Świąteczna paka dla zwierzaka 2020 screen Mariusz Godlewski

Od 4 grudnia rusza akcja charytatywna „Świąteczna paka dla zwierzaka” na rzecz lokalnego stowarzyszenia Psijazna dłoń w Raciążu. 

 

Prezenty dla podopiecznych stowarzyszenia można przekazywać m.in. w Szkole Podstawowej im. St. Konarskiego w Raciążu oraz w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Raciążu.

- Zbliża się okres Bożego Narodzenia, który był okresem, kiedy co roku w MCK-u organizowaliśmy zbiórkę połączoną z koncertem. W tym roku z oczywistych powodów jest to niemożliwe i dlatego miasto Raciąż, stowarzyszenie "Psijazna dłoń" zaprasza wszystkich do przekazywania darów na rzecz bezdomnych zwierząt, które są pod opieką tego stowarzyszenia. Zachęcamy żeby najlepiej kupywać dobrej jakości karmę, bo to jest najczęściej potrzebne i używane. Myślę, że to fajna inicjatywa, a przede wszystkim pomaga bezdomnym zwierzętom, także zachęcam wszystkich - mówi Mariusz Godlewski, burmistrz Raciąża.

W ramach zbiórki można przynieść karmę suchą i mokrą, akcesoria dla zwierząt m.in. legowiska, miski, zabawki. Zbiórka prowadzona jest do 18 grudnia 2020 roku.