Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Trwa walka z czasem o motomikołajkowe prezenty

Zdjęcie aktualności Trwa walka z czasem o motomikołajkowe prezenty Fot. Archiwum

 

To jedna z największych imprez mikołajkowych w Płońsku. Stowarzyszenie Moto Płońsk, co roku 6 grudnia na motorach odwiedzało m.in. dzieci z płońskiego domu dziecka czy uczestników warsztatu terapii zajęciowej obdarowując je prezentami. W tym roku, choć do cyklicznej imprezy zostało mniej niż 2 tygodnie istnieje możliwość, że trzeba będzie zrezygnować z tak pokaźnych jak w poprzednich latach prezentów. Wszystko przez brak odpowiednich finansów.

- Zrobimy wszystko by w tym roku obdarować wszystkich, do których zamierzaliśmy dotrzeć, by ten dzień był jak zawsze dla nich wyjątkowy. Zwracam się jednak z prośbą o wszystkich, którzy chcą nam pomóc o wpłaty na konto naszego stowarzyszenia, gdyż w tym roku zbiórka idzie gorzej niż w latach poprzednim. Na ten moment jeśli nie uda nam się zebrać potrzebnej kwoty, paczki będą dużo skromniejsze - tłumaczy Sławomir Jarosławski, prezes stowarzyszenia Moto Płońsk, które co roku organizuje w Płońsku motomikołajkową akcję.

Przypomnijmy, że w czerwcu odbył się po raz pierwszy motomikołajkowy dzień dziecka, podczas którego rozdano 149 paczek. Podczas ostatniej edycji motomikołajek również rozdano ok. 150 paczek z prezentami. Szczegóły pomocy w zbiórce na fanpage'u Moto Płońsk.