Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Włamanie do mieszkania w Płońsku. Policja szuka sprawców!

Zdjęcie aktualności Włamanie do mieszkania w Płońsku. Policja szuka sprawców! fot. maps.google.pl

 

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Płońsku prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży z włamaniem do jednego z mieszkań przy ul. Grunwaldzkiej 85 w Płońsku.

 

Do zdarzenia doszło wczoraj (04.02) pomiędzy godz. 5:40 a 15:30. Nieznani sprawcy, po uszkodzeniu zamków w drzwiach wejściowych, dostali się do wnętrza mieszkania. Łupem złodziei padły pieniądze i złota biżuteria.

 

- Jak wynika z policyjnych ustaleń w okolicy bloku przy ul. Grunwaldzkiej około godz. 11:00 widzianych było dwóch podejrzanie zachowujących się mężczyzn, którzy mogą mieć związek z tym zdarzeniem. Obaj w wieku około 25-35 lat, szczupłej budowy ciała, z ciemnymi krótko przystrzyżonymi włosami zaczesanymi na bok, ubrani byli w ciemne kurtki bez jakichkolwiek napisów – informuje podkom. Kinga Drężek-Zmysłowska, rzecznik KPP w Płońsku.

 

Niezależnie od prowadzonych przez funkcjonariuszy czynności, policja zwraca się z prośbą do wszystkich osób, które mają jakąkolwiek wiedzę na temat tego zdarzenia lub opisanych osób, o kontakt z komendą.