Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Zasady obsługi interesantów w Urzędzie Miasta w Płońsku

Zdjęcie aktualności Zasady obsługi interesantów w Urzędzie Miasta w Płońsku fot. archiwum

Od minionego poniedziałku zmienił się sposób obsługi interesantów w Urzędzie Miejskim w Płońsku.

 

Ze względu na bezpieczeństwo przebywających w ratuszu interesanci urzędu będą obsługiwani pojedynczo w śluzie znajdującej się przy wejściu.

- Z tego powodu prosimy naszych interesantów o wcześniejsze umówienie telefoniczne terminu swojej wizyty w urzędzie. Wykaz telefonów do poszczególnych wydziałów i referatów można znaleźć na stronie internetowej www.plonsk.pl Zapewni to szybszą, a przede wszystkim bezpieczniejszą obsługę – informuje Filip Przedpełski, rzecznik prasowy płońskiego ratusza.

Urząd zachęca również do korzystania z platformy ePUAP, profilu zaufanego i poczty elektronicznej.

- W razie problemów technicznych prosimy o kontakt telefoniczny i służymy naszą pomocą – zapewnia Filip Przedpełski.

W kasie Urzędu Miejskiego obsługiwane będą w pierwszej kolejności osoby niepełnosprawne i po 60 roku życia, pojedynczo i przy zachowaniu bezpiecznego dystansu.

- Opłaty, których dokonywali Państwo dotychczas w kasie urzędu będą mogli Państwo dokonywać bezpłatnie w 3 punktach Banku Spółdzielczego w Płońsku przy ul Płockiej 28 a także przy ulicy Płockiej 39 w siedzibie Starostwa Powiatowego, i przy ul. Ks. Romualda Jaworskiego 5 – informuje Filip Przedpełski.

Urząd Miejski będzie pracował przez 5 dni w tygodniu od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00. Straż Miejska będzie czynna od poniedziałku do soboty w godz. od 8.00-20.00 a w niedzielę od 5.00-13.00.

Interesanci Urzędu Stanu Cywilnego, Straży Miejskiej i Referatu Odpadów, Ochrony Środowiska i Gospodarki Komunalnej będą obsługiwani pojedynczo od strony ulicy Ks. Jerzego Popiełuszki. Interesanci proszeni są o przestrzeganie zasad sanitarnych.