poniedziałek, 20 maja 2024 15:18

Mocny początek, ale ostatecznie GKS z jednym punktem

Piłkarze GKS Comfort-Therm Gumino zremisowali z Mazurem Ojrzeń 2:2 w 21 kolejce ligi okręgowej. Gospodarze bardzo dobrze zaczęli spotkanie i po golu w czwartej minucie Patryka Skórczyńskiego cieszyli się z prowadzenia. Już po pierwszym kwadransie mogli prowadzić wyżej. Karnego nie wykorzystał jednak Patryk Wilczewski a przy innej sytuacji szczęście sprzyjało przyjezdnym. Strzelec gola w przerwie wierzył, że GKS będzie potrafił utrzymać odpowiednie tempo i dowieźć prowadzenie do końca.

powiedział Patryk Skórczyński.

Niestety druga odsłona od początku nie zwiastowała optymistycznych wieści. Rywale wyrównali a potem wyszli na prowadzenie. Gospodarze stracili swój rytm a dodatkowo musieli grać w osłabieniu. Ostatecznie jednak ostatnie słowo należało do nich i wyrównującego gola strzelił wspomniany wcześniej Wilczewski. Zespół z Gumina po 21 rozegranych meczach jest w tabeli 10 z dorobkiem 27 punktów.