poniedziałek, 20 maja 2024 16:33

Porażka GKS Gumino. Emocje tylko w pierwszej połowie

Hokejowym wynikiem 2:5 zakończyło się spotkanie 28 kolejki ligi okręgowej pomiędzy GKS Comfort-Therm Gumino a Ostrovią Ostrów Mazowiecką. O ile pierwsza połowa była wyrównana a goście gola na 2:1 strzelili w jej końcówce to zabójczą skutecznością popisali się po przerwie. Kolejne trzy gole i już w 65 minucie cieszyli się z piątej bramki. Gospodarze próbowali się odgryzać, ale piłka albo mijała bramkę albo strzały były zbyt łatwe do obrony dla bramkarza. Jedynym pozytywnym motywem patrząc ze strony GKS-u są trafienia: Patryka Skórczyńskiego i Dominika Konwerskiego z rzutu karnego. Najszczęśliwszy w drużynie Ostrovi mógł być Damian Płotczyk, autor hat-tricka.

powiedział po meczu Radiu Płońsk Damian Płotczyk.

W tabeli GKS Gumino pozostaje z 36 punktami. Nadal ma szansę na 7 miejsce w tabeli, ale po ewentualnych zdobytych punktach, musi również liczyć na porażki innych zespołów.