piątek, 10 maja 2024 08:15

Dobre 45 minut nie wystarczyło do wygranej GKS Gumino

Nie na takie zakończenie spotkania z Kurpikiem Kadzidło liczyli piłkarze GKS Comfort-Therm Gumino. Rywalizację w 10 kolejce ligi okręgowej zaczęli bardzo dobrze, bo od szybko strzelonej bramki przez Jakuba Witkowskiego. Przed przerwą mieli jeszcze okazję by podwyższyć wynik, ale ostatecznie po 45 minutach i tak do szatni schodzili w dobrych nastrojach. Co wydarzyło się później do teraz pozostaje zagadką dla kibiców i całej drużyny. Goście w niemożliwy sposób wykorzystywali każda nadarzającą się okazję a gospodarze nie byli w żaden sposób zdolni tych udanych ataków powstrzymać. Skończyło się ostatecznie na rezultacie 1:5.

powiedział Michał Lemanowicz, trener zespołu GKS Comfort-Therm Gumino.

W tabeli GKS nadal ma 9 punktów. W następnej kolejce zmierzy się Ostrovią Ostrów Mazowiecką.