Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

online

 

06:00 - 10:00 - Poranek z Magdaleną Gościmską

06:30 - Giełda Pracy/ prowadzący: Janusz Popłonkowski

07:30 - Wiadomości Lokalne

08:30 - Serwis Wakacyjny

09:30 - Kup auto z RP/ prowadzący: Janusz Popłonowski

10:00 - 14:00 - Pogodna Pora Dnia z Krzysztofem Marszewskim

10:30 - Giełda Pracy/ prowadzący: Janusz Popłonkowski

11:30 - Serwis Wakacyjny

 

 

 

 

10:00 - 14:00 - Pogodna Pora Dnia z Krzysztofem Marszewskim

12:30 - Wiadomości Lokalne

13:30 - Słowo o słowie

14:00 - 18:00 - Popołudniówka z Wojciechem Kuczyńskim

14:30 - Giełda Pracy/ prowadzący: Janusz Popłonkowski

15:30 - Serwis Wakacyjny

16:30 - Wiadomości Lokalne

17:30 - Wiadomości Lokalne

 

18:00 - 00:00 - Let`s Dance

06:00 - 10:00 - Poranek z Magdaleną Gościmską

06:30 - Giełda Pracy/ prowadzący: Janusz Popłonkowski

07:30 - Wiadomości Lokalne

08:30 - Serwis Wakacyjny

09:30 - Kup auto z RP/ prowadzący: Janusz Popłonowski

10:00 - 14:00 - Pogodna Pora Dnia z Krzysztofem Marszewskim

10:30 - Kronika Kryminalna/ prowadzący: Janusz Popłonkowski

11:30 - Serwis Wakacyjny

10:00 - 14:00 - Pogodna Pora Dnia z Krzysztofem Marszewskim

12:30 - Wiadomości Lokalne

13:30 - Słowo o słowie

14:00 - 18:00 - Popołudniówka z Wojciechem Kuczyńskim

14:30 - Giełda Pracy/ prowadzący: Janusz Popłonkowski

15:30 - Serwis Wakacyjny

16:30 - Wiadomości Lokalne

17:30 - Wiadomości Lokalne

 

18:00 - 00:00 - Let`s Dance

06:00 - 10:00 - Poranek z Magdaleną Gościmską

06:30 - Giełda Pracy/ prowadzący: Janusz Popłonkowski

07:30 - Wiadomości Lokalne

08:30 - Serwis Wakacyjny

09:30 - Kup auto z RP/ prowadzący: Janusz Popłonowski

10:00 - 14:00 - Pogodna Pora Dnia z Krzysztofem Marszewskim

10:30 - Giełda Pracy/ prowadzący: Janusz Popłonkowski

11:30 - Serwis Wakacyjny

10:00 - 14:00 - Pogodna Pora Dnia z Krzysztofem Marszewskim

12:30 - Wiadomości Lokalne

13:30 - Słowo o słowie

14:00 - 18:00 - Popołudniówka z Wojciechem Kuczyńskim

14:30 - Giełda Pracy/ prowadzący: Janusz Popłonkowski

15:30 - Serwis Wakacyjny

16:30 - Wiadomości Lokalne

17:30 - Wiadomości Lokalne

 

18:00 - 00:00 - Let`s Dance

06:00 - 10:00 - Poranek z Magdaleną Gościmską

06:30 - Giełda Pracy/ prowadzący: Janusz Popłonkowski

07:30 - Wiadomości Lokalne

08:30 - Serwis Wakacyjny

09:30 - Kup auto z RP/ prowadzący: Janusz Popłonowski

10:00 - 14:00 - Pogodna Pora Dnia z Krzysztofem Marszewskim

10:30 - Kronika Kryminalna/ prowadzący: Janusz Popłonkowski

11:30 - Serwis Wakacyjny

10:00 - 14:00 - Pogodna Pora Dnia z Krzysztofem Marszewskim

12:30 - Wiadomości Lokalne

13:30 - Słowo o słowie

14:00 - 18:00 - Popołudniówka z Wojciechem Kuczyńskim

14:30 - Giełda Pracy/ prowadzący: Janusz Popłonkowski

15:30 - Serwis Wakacyjny

16:30 - Wiadomości Lokalne

17:30 - Wiadomości Lokalne

 

18:00 - 00:00 - Let`s Dance

06:00 - 10:00 - Poranek z Magdaleną Gościmską

06:30 - Giełda Pracy/ prowadzący: Janusz Popłonkowski

07:30 - Wiadomości Lokalne

08:30 - Serwis Wakacyjny

09:30 - Kup auto z RP/ prowadzący: Janusz Popłonowski

10:00 - 14:00 - Pogodna Pora Dnia z Krzysztofem Marszewskim

10:30 - Magazyn Rolniczy/ prowadzący: Maciej Januchowski

11:30 - Serwis Wakacyjny

10:00 - 14:00 - Pogodna Pora Dnia z Krzysztofem Marszewskim

12:30 - Wiadomości Lokalne

13:30 - Słowo o słowie

14:00 - 18:00 - Popołudniówka z Wojciechem Kuczyńskim

14:30 - 7 dni na Mazowszu - przegląd wydarzeń z regionu

15:30 - Serwis Wakacyjny

16:30 - Wiadomości Lokalne

17:30 - Wiadomości Lokalne

 

18:00 - 00:00 - Radiolokacja

06:00 - 12:00 - Poranek z Wojciechem Kuczyńskim

6:30 - Magazyn Rolniczy

9:30 - Serwis Wakacyjny

10:30 - Serwis Wakacyjny

11:30 - Serwis Wakacyjny

12:00 - 18:00 - Popołudnie z Krzysztofem Marszewskim

18:00 - 3:00 Sobotnia prywatka/ prowadzący: Magda Napieralska, Krzysztof Pietrzak

06:30 - 7 dni na Mazowszu - przegląd wydarzeń z regionu

8:00 - 12:00 - Niedzielny Poranek/ prowadzący: Magdalena Gościmska

8:30 - 7 dni na Mazowszu - przegląd wydarzeń z regionu

9:30 - Serwis Wakacyjny

10:30 - Serwis Wakacyjny

11:30 - Serwis Wakacyjny

12:00 - 15:00 - Niedzielna Potańcówka/ prowadzący: Tomasz Sierakowski

15:00 - 18:00 - Niedzielne Popołudnie/ prowadzący: Tomasz Sierakowski

18:00 - Mixer/ prowadzący: Krzysztof Marszewski

19:00 - 21:00 - Warto posłuchać/ prowadzący: Arkadiusz Kałucki

21:00 - Książki pod Lupą/ audycja pod opieką redakcyjną Marka Ławrynowicza

21:10 - Kulturalne Mazowsze/ prowadzący: Arkadiusz Kałucki

22:00 - 24:00 - Muzyczne wspomnienia Jurka Rowińskiego/ prowadzący: Jerzy Rowiński