Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Ramówka



06:00 - 10:00 - poranek z Januszem Popłonkowskim

06:30 - Giełda Pracy/ prowadzący: Magdalena Gościmska

07:30 - Wiadomości Lokalne

08:30 - Wiadomości Lokalne

09:30 - Kup auto z RP/ prowadzący: Magdalena Gościmska

10:00 - 14:00 - Pogodna Pora Dnia z Krzysztofem Marszewskim

10:30 - Gość Dnia

11:30 - Felieton Radia Płońsk 93,6 FM

 

 

10:00 - 14:00 - Pogodna Pora Dnia z Krzysztofem Marszewskim

12:30 - Wiadomości Lokalne

13:30 - Słowo o słowie

14:00 - 18:00 - Popołudniówka z Wojciechem Kuczyńskim

14:30 - Giełda Pracy/ prowadzący: Magdalena Gościmska

15:30 - Wiadomości Lokalne

16:30 - Wiadomości Lokalne

17:30 - Wiadomości Lokalne

 

18:00 - 00:00 - Let`s Dance

06:00 - 10:00 - poranek z Januszem Popłonkowskim

06:30 - Giełda Pracy/ prowadzący: Magdalena Gościmska

07:30 - Wiadomości Lokalne

08:30 - Wiadomości Lokalne

09:30 - Kup auto z RP/ prowadzący: Magdalena Gościmska

10:00 - 14:00 - Pogodna Pora Dnia z Krzysztofem Marszewskim

10:30 - Kronika Kryminalna

11:30 - Felieton Radia Płońsk 93,6 FM

 

 

10:00 - 14:00 - Pogodna Pora Dnia z Krzysztofem Marszewskim

12:30 - Wiadomości Lokalne

13:30 - Słowo o słowie

14:00 - 18:00 - Popołudniówka z Wojciechem Kuczyńskim

14:30 - Giełda Pracy/ prowadzący: Magdalena Gościmska

15:30 - Wiadomości Lokalne

16:30 - Wiadomości Lokalne

17:30 - Wiadomości Lokalne

 

18:00 - 00:00 - Let`s Dance

06:00 - 10:00 - poranek z Januszem Popłonkowskim

06:30 - Giełda Pracy/ prowadzący: Magdalena Gościmska

07:30 - Wiadomości Lokalne

08:30 - Wiadomości Lokalne

09:30 - Kup auto z RP/ prowadzący: Magdalena Gościmska

10:00 - 14:00 - Pogodna Pora Dnia z Krzysztofem Marszewskim

10:30 - Gość Dnia

11:30 - Felieton Radia Płońsk 93,6 FM

 

 

10:00 - 14:00 - Pogodna Pora Dnia z Krzysztofem Marszewskim

12:30 - Wiadomości Lokalne

13:30 - Słowo o słowie

14:00 - 18:00 - Popołudniówka z Wojciechem Kuczyńskim

14:30 - Giełda Pracy/ prowadzący: Magdalena Gościmska

15:30 - Wiadomości Lokalne

16:30 - Wiadomości Lokalne

17:30 - Wiadomości Lokalne

 

18:00 - 00:00 - Let`s Dance

06:00 - 10:00 - poranek z Januszem Popłonkowskim

06:30 - Giełda Pracy/ prowadzący: Magdalena Gościmska

07:30 - Wiadomości Lokalne

08:30 - Wiadomości Lokalne

09:30 - Kup auto z RP/ prowadzący: Magdalena Gościmska

10:00 - 14:00 - Pogodna Pora Dnia z Krzysztofem Marszewskim

10:30 - Kronika Kryminalna

11:30 - Felieton Radia Płońsk 93,6 FM

 

 

10:00 - 14:00 - Pogodna Pora Dnia z Krzysztofem Marszewskim

12:30 - Wiadomości Lokalne

13:30 - Słowo o słowie

14:00 - 18:00 - Popołudniówka z Wojciechem Kuczyńskim

14:30 - Giełda Pracy/ prowadzący: Magdalena Gościmska

15:30 - Wiadomości Lokalne

16:30 - Wiadomości Lokalne

17:30 - Wiadomości Lokalne

 

18:00 - 00:00 - Let`s Dance

06:00 - 10:00 - poranek z Januszem Popłonkowskim

06:30 - Giełda Pracy/ prowadzący: Magdalena Gościmska

07:30 - Wiadomości Lokalne

08:30 - Wiadomości Lokalne

09:30 - Magazyn Rolniczy/ prowadzący: Maciej Januchowski

10:00 - 14:00 - Pogodna Pora Dnia z Krzysztofem Marszewskim

10:30 - Gość Dnia

11:30 - Felieton Radia Płońsk 93,6 FM

 

 

10:00 - 14:00 - Pogodna Pora Dnia z Krzysztofem Marszewskim

12:30 - Wiadomości Lokalne

13:30 - Słowo o słowie

14:00 - 18:00 - Popołudniówka z Wojciechem Kuczyńskim

14:30 - 7 dni na Mazowszu - przegląd wydarzeń z regionu

15:30 - Wiadomości Lokalne

16:30 - Wiadomości Lokalne

17:30 - Wiadomości Lokalne

 

18:00 - 00:00 - Radiolokacja

06:00 - 12:00 - Poranek z Wojciechem Kuczyńskim

06:30 - Magazyn Rolniczy (powtórka) - prowadzący: Maciej Januchowski

07:30 - Podsumowanie Wydarzeń z Tygodnia (poniedziałek)

08:30 - Podsumowanie Wydarzeń z Tygodnia (wtorek)

09:30 - Podsumowanie Wydarzeń z Tygodnia (środa)

10:30 - Podsumowanie Wydarzeń z Tygodnia (czwartek)

11:30 - Podsumowanie Wydarzeń z Tygodnia (piątek)

12:00 - 18:00 - Popołudnie z Krzysztofem Marszewskim

18:00 - 3:00 Sobotnia prywatka/ prowadzący: Magda Napieralska, Krzysztof Pietrzak

06:00 - Bankomat - magazyn ekonomiczny

07:00 - Kwadrans z Dobrym Przesłaniem - magazyn religijny

07:15 - DJ Miki gra - audycja dla najmłodszych

8:00 - 12:00 - Niedzielny Poranek/ prowadzący: Magdalena Gościmska

8:30 - 7 dni na Mazowszu - przegląd wydarzeń z regionu

9:30 - Gość Dnia - powtórka programu

10:30 - Gość Dnia - powtórka programu

11:30 - Gość Dnia - powtórka programu

12:00 - 15:00 - Niedzielna Potańcówka/ prowadzący: Tomasz Sierakowski

15:00 - 18:00 - Niedzielne Popołudnie/ prowadzący: Tomasz Sierakowski

18:00 - Mixer/ prowadzący: Krzysztof Marszewski

19:00 - 21:00 - Warto posłuchać/ prowadzący: Arkadiusz Kałucki

21:00 - Książki pod Lupą/ audycja pod opieką redakcyjną Marka Ławrynowicza

21:10 - Kulturalne Mazowsze/ prowadzący: Arkadiusz Kałucki

22:00 - 24:00 - Muzyczne wspomnienia Jurka Rowińskiego/ prowadzący: Jerzy Rowiński