Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

5 urodziny Radia Płońsk (fotogaleria)

Zdjęcie aktualności 5 urodziny Radia Płońsk (fotogaleria)

 

Pięć lat temu, dokładnie 6.06.2016 r. o godz. 16:00 wystartowało Radio Płońsk. Od początku zamysłem założyciela i właściciela Krzysztofa Pietrzaka było stworzenie lokalnej marki dla mieszkańców Płońska i okolic. Pomysł się sprawdził, radio cały czas rozwija się i coraz chętniej słuchacie nas już w okolicach Glinojecka, Drobina, Sierpca, Nasielska czy Zakroczymia. 

Radio powstało w moim rodzinnym Płońsku, w którym się urodziłem, wychowałem i uczyłem. Spełniło się moje wielkie życiowe marzenie. Rozgłośnia powstała po wielu latach trudnych starań koncesyjnych. Pozyskanie częstotliwości i uruchomienie radia, to nie są proste sprawy. Walczyliśmy o to, udało się i od pięciu lat mamy swoje ukochane lokalne płońskie radio. Chciałbym żeby to trwało, żeby było nas jeszcze więcej i żebyśmy wspólnie cieszyli się z tego, że jesteśmy w eterze - mówi szef Radia Płońsk, Krzysztof Pietrzak.

W niedzielę, 6 czerwca na płońskich Rutkach zorganizowaliśmy plenerowe studio z tej okazji. Dopisała nie tylko pogoda, ale też frekwencja. Nie zabrakło muzyki, urodzinowego tortu, animacji dla najmłodszych i gier dla dorosłych. Rozdaliśmy setki radiowych gadżetów, prezentów i słodkości. Był to dzień, w którym nie tylko mogliśmy usłyszeć się  na antenie, ale też zobaczyć z naszymi słuchaczami. Dziękujemy za obecność, dobre słowo!

Przeżyjmy to jeszcze raz! Dziękujemy, że byliście z nami i świętowaliście. Zachęcamy do odwiedzenia urodzinowej fotogalerii.