Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

8 edycja Jarmarku Raciąskiego przed nami

Zdjęcie aktualności 8 edycja Jarmarku Raciąskiego przed nami VI Jarmark Raciąski |

14 i 15 sierpnia w parku przy Miejskim Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Raciążu odbędzie się 8 już edycja Jarmarku Raciąskiego.

Jak co roku na odwiedzających czekają przeróżne niespodzianki przygotowane przez organizatorów wydarzenia. Będą koncerty zespołów folkowych, konkursy, m.in. rzeźbiarski „Ginące zawody a tradycja jarmarczna”, na najlepsze stoisko wystawiennicze z produktami tradycyjnymi i regionalnymi, blok konkursów familijnych „Blisko pola i tradycji” animacje dla dzieci, ale jarmark to przede wszystkim stoiska wystawiennicze z lokalnymi produktami.

- Jak co roku będziemy mogli spotkać mnóstwo kramów z przeróżnymi słodkościami, roślinami, rękodziełem, więc dla każdego coś dobrego. Lokalni wystawcy uświetnią jarmark. Mam nadzieję, że ten rok będzie jeszcze lepszy i będzie obfitował w jeszcze większą ilość naszych lokalnych wystawców, producentów, kół gospodyń wiejskich, stowarzyszeń i artystów indywidualnych - podkreśla Artur Adamski, dyrektor raciąskiego domu kultury.

Wszystkie aktualności i ciekawostki związane ze zbliżającym się jarmarkiem możecie znaleźć na facebookowej stronie Miejskiego Centrum Kultury w Raciążu.