Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Akty wandalizmu na terenie gminy Baboszewo. Urząd szuka sprawców

Zdjęcie aktualności Akty wandalizmu na terenie gminy Baboszewo. Urząd szuka sprawców fot. UG w Baboszewie

 

Na początku tego tygodnia do Urzędu Gminy w Baboszewie wpłynęło zgłoszenie o zniszczeniu znaków drogowych oraz wiat przystankowych na terenie gminy.

 

- Po przeprowadzeniu wizji terenowej okazało się, że wiaty przystankowe oraz oznakowanie drogowe zostało zniszczone w sołectwach: Cywiny Dynguny, Cywiny Wojskie, Galomin, Galominek, Kiełki, Krościn, Lachówiec, Mystkowo, Pieńki Rzewińskie, Rybitwy, Rzewin oraz Sokolniki Stare – informuje baboszewski urząd.

 

Jednocześnie władze gminy zwracają się z prośbą do osób, które posiadają informacje mogące pomóc w ujęciu i ukaraniu sprawców o kontakt z pracownikami referatu inwestycji i infrastruktury technicznej (numery telefonów dostępne poniżej) lub Komendą Powiatową Policji w Płońsku.

 

- Zapewniamy pełną anonimowość, gdyż zależy nam na likwidacji aktów wandalizmu, które obciążają finansowo wszystkich mieszkańców – zapewnia urząd gminy.

 

Kodeks Karny przewiduje odpowiedzialność karną osoby, która „cudzą rzecz niszczy, uszkadza lub czyni niezdatną do użytku”

 

Przyłączamy się do apelu.

 

NUMERY TELEFONÓW:

 

Referat inwestycji i infrastruktury UG w Baboszewie -> 23 66 11 091 wew. 29

KPP W Płońsku -> 477 033 500