Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Alicja uległa ciężkiemu wypadkowi. Potrzebna jest rehabilitacja!

Zdjęcie aktualności Alicja uległa ciężkiemu wypadkowi. Potrzebna jest rehabilitacja! Fot. FB Licytacje dla Alicji

29-letnia Alicja Ludwikowska z Raciąża w styczniu ubiegłego roku uległa tragicznemu wypadkowi. Teraz potrzebna jest rehabilitacja, dzięki której Alicja mogłaby wrócić do zdrowia. Rodzina i bliscy proszą o pomoc, każda złotówka się liczy.

 

21 stycznia 2020 roku Alicji przydarzył się ciężki wypadek, upadła z dużej wysokości. Pomoc szybko nadeszła, udało się ocalić jej życie. Jednak skutki wypadku są bardzo poważne. Alicja spędziła długie miesiące w szpitalu, wciąż nie wróciła do normalnej sprawności. Konieczna jest rehabilitacja w specjalistycznym ośrodku, niestety pobyt i opieka rehabilitantów są bardzo kosztowne.

 

- Alicja uległa bardzo ciężkiemu wypadkowi. Jest potrzebna duża pomoc słuchaczy i ludzi dobrej woli, ponieważ rodzina nie jest w stanie pokryć kosztów rehabilitacji. Rehabilitacja w ciągu kilku najbliższych lat jest najważniejsza, bo Alicja doznała urazu czaszkowo-mózgowego dosyć poważnego, ma problemy z mową. Lekarze neurolodzy i neurologopedzy twierdzą, że od roku do trzech lat komórki mózgowe najszybciej się regenerują i ile wyciągniemy teraz z pracy nad Alicją to zostanie - tłumaczy Paweł, partner Alicji.

Bliscy Alicji, rodzina, znajomi proszą o pomoc w zbiórce na leczenie i rehabilitację, która jest jedyną szansą na to, żeby dziewczyna znów mogła stanąć na nogi.

- Prośba jest o to, żebyśmy pomagali. Nie ma możliwości, żeby rodzina i najbliżsi sami bez pomocy słuchaczy, czy też ludzi z zewnątrz, którzy chcą pomagać, postawić Alicję w zupełności na nogi. Stąd też organizujemy różne zbiórki, akcje, licytacje, robimy co możemy, żeby tylko pomóc i Alicji i rodzinie, żeby ta dziewczyna po prostu stanęła na nogi - apeluje Paweł.

Pomóżmy Alicji, która zawsze była w swoim życiu dla innych. Pracowała w przedszkolu, całe jej życie toczyło się wokół dzieci. Uwielbiała to, co robiła. Niestety wypadek uniemożliwił jej możliwość normalnego funkcjonowania. Przed Alicją jest wciąż wiele wzlotów i upadków. Pomóżmy jej w walce o powrót do sprawności. Każda złotówka się liczy.

Tutaj można wesprzeć zbiórkę na rehabilitację dla Alicji: https://www.siepomaga.pl/alicja-ludwikowska Prowadzona jest też grupa na Fb Licytacje dla Alicji https://www.facebook.com/groups/licytacjedlaalicji gdzie również zbierane są środki pieniężne. Prosimy o wsparcie dla Alicji!