Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Amfetamina schowana w majtkach

Zdjęcie aktualności Amfetamina schowana w majtkach

 

Policjanci z Komisariatu Policji w Raciążu w nocy ze środy na czwartek w Uniecku zatrzymali do kontroli drogowej seata. W trakcie kontroli zwrócili uwagę na nerwowe i dość dziwne zachowanie 21-letniego kierowcy, mieszkańca gm. Glinojeck. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości mężczyzny. Badanie wykazało, że jest on trzeźwy. Funkcjonariusze podejrzewali jednak, że mógł znajdować się pod wpływem środków odurzających, dlatego sprawdzili wnętrze pojazdu i odzież kierującego w poszukiwaniu zakazanych substancji.

- W portfelu 21-latka policjanci znaleźli foliowe zawiniątko z suszem roślinnym, a w kieszeni jego kurtki elektroniczną wagę. Młody mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do szpitala, gdzie pobrano mu krew do badań. W czasie późniejszych czynności mundurowi ujawnili jeszcze przy zatrzymanym foliową torebkę z białym proszkiem - 35 gramami amfetaminy, którą mężczyzna schował pod bielizną - informuje podkom. Kinga Drężek-Zmysłowska z KPP w Płońsku.

21-latek usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. Po badaniach krwi okaże się również, czy kierujący usłyszy dodatkowe zarzuty za kierowanie samochodem po użyciu środków odurzających.