piątek, 19 kwietnia 2024 23:07

Aż 9 krążków dla Taekwon-do Cobra Team Płońsk na Mistrzostwach Polski. Kto zdobył medale?

Źródło: fot. Taekwon-do Cobra Team

Za nami dwa dni pełne wrażeń z zawodnikami Taekwon-do Cobra Team Płońsk. W Grodkowie na 9 matach o tytuły Mistrzów Polski rywalizowało aż 900 zawodników. Wśród nich płońszczanie.

„Poziom był bardzo wysoki, a przebicie się do strefy medalowej wymagało nieraz stoczenia wielu walk. Tym bardziej cieszą wyniki naszych zawodników” - komentuje Piotr Grącki, trener Taekwon-do Cobra Team. Szczególnie, że dla naszych kadetów był to pierwszy start w formule ciągłej, a nie jak dotychczas punkt stop. „Wiemy, że zdobyte doświadczenie zaowocuje już na kolejnych zawodach i pozwoli powalczyć w przyszłości o miejsce w Kadrze Narodowej” - dodaje Piotr Krącki.

W sumie płońszczanie z Mistrzostw Polski wracają z 9 medalami. Kto je zdobył? Pełną listę znajdziecie poniżej