Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Bieg terenowy doliną Wkry już w niedzielę

Zdjęcie aktualności Bieg terenowy doliną Wkry już w niedzielę fot. Facebook | Nasielsk Baszta Team

 

Jeśli macie czas i chęci pobiec w jesiennej scenerii lasu cieksyńskiego rezerwujcie najbliższą niedzielę [23 października]. W tej edycji czeka na Was nowe miejsce startu i rodzinnego pikniku, oczywiście oznacza to również nową ponad 5-kilometrową trasę pradoliną Wkry. Mówi Łukasz Malinowski z Nasielski Baszta Team, organizator biegu terenowego.

 

 

Stowarzyszenie Nasielsk Baszta Team serdecznie zaprasza na wyjątkową edycje w pięknych nadwkrzańskich terenach. Będzie można zawalczyć o 18 statuetek w kategoriach wiekowych oraz o 6 pucharów w kategorii Open. Na każdego uczestnika czekać będzie pamiątkowy medal, urokliwy klimat Doliny Wkry, tamtejsze bardzo czyste powietrze i wspaniałe towarzystwo, a wszystko to dopełni kulinarna uczta z regenerującym posiłkiem.

 

Zgłoszenia mailowe należy przesyłać na adres: nasielskbasztateam@gmail.com. Będzie również możliwość zapisów w biurze zawodów przed biegiem. Więcej szczegółów o evencie i atrakcjach na stronie facebook`owej stowarzyszenia Nasielsk Baszta Team.