Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Borowski najszybszym lekarzem w Polsce! Jaszczur z brązowym krążkiem

Zdjęcie aktualności Borowski najszybszym lekarzem w Polsce! Jaszczur z brązowym krążkiem Fot. zbiory prywatne

 

Toruń gościł już uczestników juniorskich oraz seniorskich lekkoatletycznych Halowych Mistrzostw Polski, teraz przyszedł czas na zmagania Masters, a jednocześnie rywalizację dziennikarzy i lekarzy.

Druga z nich interesuje nas w szczególności, bowiem na listach startowych mogliśmy znaleźć nazwiska dwóch płońszczan - Michała Jaszczura i Miłosza Borowskiego (obaj startowali w kategorii M35). Pierwszy z lekarzy wystartował w biegach na 60, 200 i 400 metrów. Miłosz o medale powalczył na 400, 800 i 3000 metrów. Płońszczanie z Torunia wracają z kompletem medali. „Przerobili” również wszystkie możliwe miejsca - od najlepszego do najgorszego, ale król jest jeden. 

- Miłosz Borowski został Halowym Mistrzem Polski Lekarzy w biegu na dystansie 400 i 3000 metrów, a także dołożył do tego srebro na 800 metrów. Ja zająłem 3. miejsce w biegu na dystansie 400 metrów. Do tego 4. miejsce na 200 i 5. na 60 - relacjonuje dla Radia Płońsk Michał Jaszczur.

Panowie występ i medale dedykują rodzinom oraz trenerowi Robertowi Adamskiemu. Warto dodać, że obaj leczą na co dzień w płońskim szpitalu powiatowym. Odnotujmy także 5. miejsce Jerzego Michalaka w biegu na 3000 m w kategorii 70+ Halowych Mistrzostw Polski Masters.

P.S. O Halowych Mistrzostwach Polski Dziennikarzy dowiedzieliśmy się kilka dni przed zawodami i czasu na przygotowanie było za mało. Szykujemy formę na 2022 rok.