Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Chcą dokumentować cmentarne graty. O co chodzi?

Zdjęcie aktualności Chcą dokumentować cmentarne graty. O co chodzi?

 

Okazuje się, że 1 listopada to nie tylko czas zadumy i odwiedzania bliskich na grobach. Prawdziwi pasjonaci motoryzacji wiedzą, że tego dnia ruch na ulicach jest zdecydowanie większy, niż zazwyczaj. Chętniej też wystawiane są z garaży perełki motoryzacyjne, ale nie tylko. Wokół cmentarnych murów nie brakuje samochodów, które na co dzień nie jeżdżą po naszych ulicach. - Podczas dnia Wszystkich Świętych na parkingach przycmentarnych zatrzymują się różne auta. Często są to pojazdy, które bardzo rzadko opuszczają swoje miejsce postoju - przyznaje Igor Krajewski, pasjonat polskiej motoryzacji, autor bloga "Graty w garażu".


 
Igor Krajewski zachęca więc do dokumentacji starych aut właśnie w tym czasie. Zdjęcia można robić samochodom wyprodukowanym do 2000 roku, zarówno tym polskim, jak i zagranicznym.


 
Zróbcie fotkę i #gratynacmentarzu a następnie wrzućcie na swój profil społecznościowy. Akcja ma już charatker ogólnopolski. Radio Płońsk także zachęca do udziału w motoryzacyjnym wydarzeniu. Można pstrykać fotki autom zaparkowanym, ale też tym będącym w ruchu.