Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Ciechanów stolicą piękna. Wybierają najpiękniejszą Mazowszankę

Zdjęcie aktualności Ciechanów stolicą piękna. Wybierają najpiękniejszą Mazowszankę Ponad 200 kandydatek zgłosiło się do konkursu Miss Mazowsza. Na casting do Ciechanowa zaproszono około 40 dziewczyn |

 

Ponad 200 kandydatek zgłosiło się do konkursu Miss Mazowsza, który jednocześnie jest regionalnym etapem kwalifikacji do Narodowego Konkursu Piękna „Miss Polski 2022”. Kobieta, która założy koronę automatycznie przejdzie do półfinału. W sobotę (23 kwietnia) w Ciechanowie odbył się casting, z kolei w czerwcu w mieście zostanie zorganizowana finałowa gala, którą poprowadzi znany prezenter Krzysztof Ibisz. Teraz wybrane kandydatki wezmą udział w sesjach zdjęciowych, nagraniach video i zgrupuowaniu.


 
mówiła producentka wydarzenia Klaudia Wiśniowska. Podczas finałowej gali w jury zasiądą znawcy, celebryci oraz prezydent Ciechanowa i marszałek Mazowsza, pod którego patronatem odbywa się konkurs piękności. Uroczysty wybór najpiękniejszej mieszkanki województwa odbędzie się 5 czerwca.
 mówiły uczestniczki castingu w Ciechanowie. Podczas gali ogłoszona będzie również Miss Publiczności i Miss Internetu. Gala będzie otwarta dla publiczności. 
O kulisach przygotowań do gali, projektowanej koronie dla tej najpiękniejszej i aspiracjach kandydatek we wtorkowej (26 kwietnia) rozmowie w audycji "Gość Radia Płońsk" o 10.30 na 93,6 FM.