Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Cztery kolizje na drogach pow. płońskiego. Jedna osoba przewieziona do szpitala

Zdjęcie aktualności Cztery kolizje na drogach pow. płońskiego. Jedna osoba przewieziona do szpitala fot. OSP Nowe Miasto/OSP Naruszewo

 

Pełne ręce roboty miały dzisiejszego poranka służby ratunkowe. Do najgroźniejszego zdarzenia doszło w Nowym Naruszewie, gdzie przed osobówkę nagle wbiegła sarna. Kierująca peugeot`em, mieszkanka pow. płońskiego, gwałtownie zahamowała i straciła panowanie nad pojazdem.

 

- Auto wjechało do rowu i uderzyło w betonowy przepust. Kobieta została zabrana do szpitala na badania – informuje podkom. Kinga Drężek-Zmysłowska z KPP w Płońsku.

 

W Latonicach osobowa toyota wpadła w poślizg i przewróciła się na bok. Autem również kierowała mieszkanka pow. płońskiego, ale na szczęście nie odniosła żadnych obrażeń. Służby interweniowały także na w Szymakach na krajowej „siódemce”, gdzie doszło do zderzenia renault i hondy.

 

- Jak wynika ze wstępnych ustaleń kierujący renault, 40-latek z powiatu lubaczowskiego, nie ustąpił pierwszeństwa na skrzyżowaniu 54-latkowi (mieszkańcowi gm. Baboszewo) jadącemu hondą. Na szczęście żaden z uczestników zdarzenia nie odniósł żadnych obrażeń – wyjaśnia rzecznik.

 

Natomiast przed Sochocinem, na DK50 TIR wjechał do rowu. Z wyjaśnień kierowcy, mieszkańca powiatu ciechanowskiego wynika, że przed nim w kierunku Ciechanowa jechał samochód osobowy. W momencie, gdy osobówka zaczęła skręcać w lewo na skrzyżowaniu on nagle zahamował i nie chcąc uderzyć w poprzedzającego pojazd wjechał do rowu.