Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Cztery osoby w szpitalu po zderzeniu się dwóch pojazdów. Policja o wtorkowym wypadku w Rybitwach

Zdjęcie aktualności Cztery osoby w szpitalu po zderzeniu się dwóch pojazdów. Policja o wtorkowym wypadku w Rybitwach fot. OSP Glinojeck

 

Komenda Powiatowa Policji w Płońsku informuje o wtorkowym wypadku, do którego doszło około 19:30 w miejscowości Rybitwy na remontowanym odcinku drogi krajowej nr 7.

 

Zderzyły się tam osobowy mercedes oraz dostawczy peugeot. Wstępne policyjne ustalenia wskazują na to, że kierująca osobówką 39-latka jadąc w kierunku Mławy na łuku drogi zjechała na przeciwległy pas ruchu. Kierowane przez nią auto zderzyło się czołowo z jadącym w kierunku Płońska peugeotem, którym podróżowały 4 osoby. Autem tym kierował 39-latek.

 

- W wyniku zderzenia pojazdów kierowcy obu aut oraz dwoje pasażerów z peugeota zostali przewiezieni do szpitali na badania. Na szczęście osoby te nie odniosły poważniejszych obrażeń. Przez kilka godzin "siódemka" była zablokowana, a policjanci kierowali na objazdy. Prowadzone jest w tej sprawie postępowanie – informuje podkom. Kinga Drężek-Zmysłowska, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Płońsku.

 

Funkcjonariusze cały czas apelują do kierowców o większą ostrożność podczas jazdy i zdjęcie nogi z gazu. Nasilający się upał nie sprzyja, powodując niejednokrotnie rozkojarzenie.