Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Do 5 kolizji doszło w ciągu ostatniej doby

Zdjęcie aktualności Do 5 kolizji doszło w ciągu ostatniej doby

W ciągu ostatniej doby na terenie powiatu płońskiego doszło do 5 kolizji, z czego 3 miały miejsce w Płońsku. Kierowcy nie dostosowali prędkości do warunków panujących na drodze.

Wczoraj ok. godz. 12.30 w Płońsku na skrzyżowaniu ulicy Grunwaldzkiej z młodzieżową zderzył się Volkswagen z Toyotą. Jak ustalili policjanci kierowca vw nie dostosował prędkości jazdy do warunków panujących na drodze w wyniku czego na skrzyżowaniu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy Toyoty.

Kilka godzin później ok. 17.00 na krajowej 50 w miejscowości Biele (gm. Sochocin) w wyniku niedostosowania prędkosci do panujących warunków na drodze przez kierowcę Forda, jego auto uderzyło w tył poprzedzających go pojazdów Toyoty i Audi.

Kolejne zdarzenie miało miejsce pół godziny później, również na DK 50, tym razem w miejscowości Skrzynki (gm. Płońsk). Z ustaleń policjantów wynika, że kierowca ciężarowego Dafa nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i w czasie skrętu na stację paliw uderzył w słupek ogrodzeniowy.

Do ostatniego zdarzenia doszło ok. godz. 20.00 w Płońsku na ulicy Wojska Polskiego, w wyniku niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze osobowy Ford wpadł w poślizg i uderzył w jadącego w tym samym kierunku Voklswagena.

Policja apeluje do kierowców o rozwagę na drodze, większą ostrożność i zdjęcie nogi z gazu.