Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Dodatkowe parkingi i wzmożone patrole w okolicy cmentarza już od piątku. Wszystkich Świętych w Płońsku

Zdjęcie aktualności Dodatkowe parkingi i wzmożone patrole w okolicy cmentarza już od piątku. Wszystkich Świętych w Płońsku

 

Dodatkowe, bezpłatne parkingi, inne miejsca postojowe wyłączone z użytku, ale także patrole strażników miejskich i policji – tak od piątku [29 października] wyglądać będą okolice cmentarza parafialnego w Płońsku.

 

Poniedziałkowe święto Wszystkich Świętych wiąże się ze wzmożonym ruchem w rejonach nekropolii, dlatego ratusz, jak co roku, wprowadza zmiany o czym informuje Bogdan Lewandowski, komendant straży miejskiej.

 

 

Warto dodać, że w Płońsku nie skorzystamy z miejskiej komunikacji, która nie kursuje w weekendy i święta. Strażnicy zachęcają więc, w miarę możliwości, o pozostawienie samochodów i nawiedzenie cmentarzy pieszo.

 

 

Dodaje Bogdan Lewandowski. O zachowanie maksymalnej ostrożności przed kieszonkowcami apeluje także policja. „W atmosferze zadumy i wspomnień, a także spotkań z długo niewidzianą rodziną, przedmioty pozostawione bez opieki mogą stać się obiektem zainteresowania przestępców” - ostrzegają służby.