Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

W Nasielsku e-sportowo. Przed nami Pasha Gaming Camp. Co się będzie działo?

Zdjęcie aktualności W Nasielsku e-sportowo. Przed nami Pasha Gaming Camp. Co się będzie działo? Wydarzenie odbędzie się 4 czerwca w Nasielsku | zdj.poglądowe/pixabay

 

W sobotę (4 czerwca) w Nasielsku w ramach Dnia Dziecka odbędzie się jednodniowy Pasha Gaming Camp. Jest to wydarzenie gdzie 90 dzieci klas VI-VIII z gminy Nasielsk będzie uczestniczyć w wydarzeniu pod okiem Jarosława Pashy Jarząbkowskiego - jednego z najbardziej popularnych graczy e-sportowych na świecie. Jarek to mieszkaniec Nasielska.


 
Czekać będą też wyścigi rydwanów czy zjazd z Olimpu. Spotykamy się na terenie Szkoły Podstawowej nr 2 i na "Orliku". 4 czerwca zbliża się wielkimi krokami. Wiemy, że wiele osób już nie może się doczekać imprezy. W między czasie urzędnicy przygotowali niespodziankę. Na liście jest 89 osób. Miejsc jest jednak 90. Burmistrz Nasielska Bogdan Ruszkowski ma 1 miejsce do dyspozycji. To właśnie specjalne miejsce na jednodniowym Pasha Gaming Campie w Nasielsku przekazał na licytację! Cały dochód z aukcji zostanie przeznaczony na Nikolę Krupińską z gminy Nasielsk.

 TUTAJ KLIKNIJ


W oczekiwaniu na 4 czerwca organizatorzy zapraszają do licytacji! - Miejsce w Turnieju i spotkanie z Jarkiem i Jego ekipą czeka na wyjątkową osobę i jej wielkie serce - czytamy w komunikacie. 

Link do aukcji Allegro TU 

Licytacja trwa do 27 maja 2022 r.