Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Druhowie świętowali urodziny

Zdjęcie aktualności Druhowie świętowali urodziny

 

OSP Kołoząb ma 55 lat. Druhowie z jednostki w gminie Sochocin w ostatnią sobotę świętowali kolejne urodziny. Po mszy świętej brać strażacka wraz z zaproszonymi gości i orkiestrą dętą przemaszerowała na teren jednostki. Przedstawiciele samorządów, państwowej straży pożarnej w Płońsku i przyjaciele, podkreślali zasługi miejscowych druhów w ostatnich latach. Nie brakowało gratulacji, wspomnień i wyróżnień. O dotychczasowej historii i przygotowaniach do kolejnej rocznicy powstania, opowiedział nam Daniel Grudzicki, prezes OSP Kołoząb.

Podczas uroczystości odznaczono złotymi, srebrnymi i brązowymi odznakami strażaków ochotników za ich zasługi dla pracy pożarniczej. Niżej prezentujemy pełną listę nazwisk wyróżnionych strażaków ochotników. 

 

Odznaczeni złotym medalem: Lucjan Kosewski. 

Odznaczeni srebrnym medalem: Daniel Grudzicki, Piotr Morański, Paweł Ostrowski, Jacek Ryziński. 

Odznaczeni brązowym medalem: Izabela Delura, Bogdan Długołęcki, Jacek Długołęcki, Agnieszka Dzięgielewska, Tomasz Pyrzyński, Tomasz Rudziński, Jerzy Ryziński i Grzegorz Szadkowski.

Odznaczeni „Odznaką strażak wzorowy”Mariusz Borkowski, Piotr Borkowski, Marzena Dobrska, Radosław Dobrski, Radosław Karwowski, Marcin Mysiakowski, Patryk Stankowski i Kamil Szcześniak.

Odznaczeni odznaką „Za wysługę 10 lat”: Roman Włostowski.