Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Dwa strzały w głowę

Zdjęcie aktualności Dwa strzały w głowę

Radio Płońsk 93.6 FM dotarło do kolejnych faktów dotyczących zbrodni w Raciążu, w której 36 - letni mąż, zabił 32-letnią żonę i ranił mężczyznę, który przyszedł z nią wieczorem 9 czerwca do bloku przy ul. Jana Pawła. Przesłuchany został 35- letni mężczyzna, który przeżył wczorajszą tragedię.

- Wiemy, że mężczyzna, który strzelał posiadał broń krótką nielegalnie. Ranny został trafiony w ramię. W jego kierunku oddany był jeszcze jeden strzał, ale tym razem niecelny. Gdy wybiegł z bloku stracił przytomność. Wcześniej przyszedł razem z kobietą, która była żoną 36 – latka, by ustalić szczegóły sprzedaży nieruchomości. Pomiędzy nimi nie doszło nawet do rozmowy. Kobieta gdy zobaczyła broń, uciekała na klatkę schodową i została postrzelona w głowę. Następnie kolejne naboje poleciały w stronę 35-latka. Chwilę później mąż zastrzelonej kobiety lufę pistoletu przyłożył do swojej głowy i nacisnął na spust – mówi Ewa Ambroziak, Prokurator Rejonowy w Płońsku.

Według dotychczasowych informacji prokuratury nic nie wskazuje, że mężczyzna mógł być niepoczytalny. Dotychczas miał jedynie sprawy związane z przestępstwami komunikacyjnymi.