Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Dzień Szpilek okazją do pomagania!

Zdjęcie aktualności Dzień Szpilek okazją do pomagania! Fot. prywatne

25 września świętujemy Dzień Szpilek. Większość kobiet je kocha i uważa za nieodzowny element swojej garderoby.

A co sądzą same zainteresowane? Zapytaliśmy je dlaczego kobiety lubią chodzić w szpilkach? Czy lubią szpilki oraz czy chodzą w szpilkach?

- Noga lepiej w nich wygląda. Ja nie chodzę w szpilkach, bo nie pozwala mi na to kręgosłup. Kobiety chodzą w szpilkach, żeby ładniej wyglądać, do sukienki do spódnicy, ładnie to pasuje, jeszcze jak ktoś ma ładne nogi... - śmieje się, mówiąc jedna z pań.

- Nie wiem, czy kobiety lubią chodzić w szpilkach. Chodzę w szpilkach, jeżeli muszę. Generalnie stawiam na wygodę, na co dzień chodzę raczej w butach na płaskim obcasie, bo to zdecydowanie zdrowsze dla mojego kręgosłupa. Tym bardziej, że większość dnia spędzam na nogach, stojąc. Kobieta w szpilkach na pewno atrakcyjniej wygląda, tak myślę... - mówi inna z kobiet.

Ogólnopolski Dzień Szpilek obchodzony jest po raz drugi. Akcja jest okazją do założenia butów na wysokim obcasie, dodatkowo można pomóc dzieciom chorym na raka. Wystarczy 25 września założyć szpilki, zrobić zdjęcie i wrzucić je na Facebooka lub Instagrama z oznaczeniem #Dzień Szpilek. Za każde takie zdjęcie organizatorzy akcji przekażą 2 zł na rzecz chorych na raka dzieci z Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą.

A więc drogie panie, szpilki na nogi i pomagamy! #Dzień Szpilek :)