Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Gładkie zwycięstwo FS Płońsk 2008 nad GKS`em Pokrzywnica

Zdjęcie aktualności Gładkie zwycięstwo FS Płońsk 2008 nad GKS`em Pokrzywnica

Pewnym zwycięstwem 3:0 zakończyła się czwartkowa potyczka Football School Płońsk rocznik 2008 z GKS`em Pokrzywnica.

 

W tym sezonie ze zmiennym szczęściem w ligowych bojach radzą sobie podopieczni Mariusza Unierzyskiego, ale jak zaznacza trener – jego zawodnicy są teraz w najlepszym momencie na zaszczepienie w nich miłości do sportu i naukę podstaw.

 

- Chłopcy się uczą. To jest bardzo ważny etap w ich życiu, bowiem są w tzw. „złotym wieku” do nauki. To najlepsze lata, żeby jak najwięcej złapać. Na treningach staramy się zrobić wszystko, żeby jak najwięcej się nauczyli. Oczywiście mają pewne rezerwy, pewnych rzeczy nie przeskoczymy, bo nie mamy wielkiej selekcji i gramy tym co mamy, ale chłopcy się starają i to jest najważniejsze – podkreśla Mariusz Unierzyski.

 

Trener nacisk kładzie na odpowiednie przygotowanie zarówno taktyczne, jak i fizyczne, ale wygrane w meczach ligowych dodatkowo motywują – zaznacza Unierzyski.

 

- Jeżeli chłopiec przychodzi na treningi i na mecze i będzie przegrywał, to szybko się zniechęci. Oprócz tego, że się uczymy, chcemy wygrywać, bo pomimo tego, że jest taka opinia, żeby nie kłaść nacisku na wynik, to jednak lepiej zawodnik się czuje jeśli wygrywa a nie przegrywa – podkreśla trener.

 

W tym sezonie zawodnicy Football School Płońsk rocznik 2008 mają na swoim koncie po jednej przegranej oraz remisie, a także dwa zwycięstwa.