Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Głos uzdrawiający duszę – Anna Hamela

Zdjęcie aktualności Głos uzdrawiający duszę – Anna Hamela Anna Hamela | fot. Jolanta Jahnz / Janusz Wiśniewski

Z równą pasją tworzy wysokoenergetyczne piosenki jak maluje wysokowibracyjne obrazy. Cóż to znaczy? To znaczy, że jest kolorowym ptakiem, piewczynią Miłości, Światła i Radości. Zmienia i kreuje swoje życie, a tym samym swój świat na lepszy. Mowa o Annie Hameli, wokalistce, malarce, autorce tekstów i muzyki.

Anna Hamela jest osobą niezwykle charyzmatyczną, pełną pozytywnej energii, bardzo twórczą, otwartą i wszechstronną. Można o niej powiedzieć, że to kobieta o wielu pasjach i talentach. W sieci można posłuchać jej singla „Marshal” z płyty o tym samym tytule. Warto wspomnieć, że płyta „Marshal” to jedynie część projektu, który oprócz muzyki skupia wokół siebie także obraz, oraz książkę dla dzieci.

- Książka będzie napisana w języku polskim a później również alfabetem księżycowym. Są już zaczątki tej książki, którą będą wzbogacać moje obrazy. Okładkę będzie zdobił obraz Marshal, który to obraz w tym roku był przez parę tygodni galerii w Dubaju. Maluję od roku i trochę tych obrazów już namalowałam. Kocham zarówno malować jak i śpiewać. Robię to z równą pasją, czego się zupełnie nie spodziewałam w swoim życiu - przyznaje Ania Hamela.

Płyta „Marshal” powstała w języku księżycowym, który stworzyła artystka. Na płycie znajdziemy 9 utworów. Początki powstania projektu „Marshal” również są bardzo ciekawe, ponieważ wiążą się z przeżyciami duchowymi, wręcz mistycznymi.

- Przyśniła mi się postać kosmiczna, człowiek z migdałowymi oczami, o gęstych czarnych włosach do ramion. I ten człowiek, ta istota, za pomocą telepatii przekazywał mi informacje. Ja siedziałam po przekątnej przy stoliku, on stał z tyłu za mną po lewej stronie, pamiętam to jak dziś, i przekazywał mi telepatycznie informacje, abym za pomocą ruchów wektorowych rąk na komputerze, który leżał płasko na stole, ja takiego komputera jeszcze nie widziałam na naszej planecie, stworzyła piosenkę. Ja tę piosenkę stworzyłam, zajęło mi to kilka sekund i ta piosenka postała. Była genialna, bardzo chciałam ją zapamiętać, po czym wstał podszedł do mnie i powiedział: Nazywam się Marshal – opowiada artystka.

Jej obrazy, muzyka, śpiew przekazują pozytywną energię, potrafią też koić i uzdrawiać duszę. Od osiemnastu lat Anna Hamela ćwiczy również rytuały tybetańskie, które znacząco wpłynęły na jej twórczość. Artystka cały czas jest w drodze, dużo koncertuje, w międzyczasie maluje, i wszędzie tam, gdzie się pojawia niesie pozytywną energię i zaraża optymizmem. Piosenkę „MARSHAL" z płyty o tym samym tytule można posłuchać tutaj: MARSHAL - Anna Hamela - YouTube

Zachęcamy do zaglądania na media społecznościowe artystki, po ciekawostki z jej życia twórczego i nowości związane z projektem „Marshal”. Na pewno jeszcze o niej usłyszymy!