Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Impreza w internecie? Wirtualne domówki startują w piątek!

Zdjęcie aktualności Impreza w internecie? Wirtualne domówki startują w piątek!

 

W oczekiwaniu na drugą edycję Social Zone – największego spotkania twórców internetowych w regionie – organizatorzy reaktywują tzw. wirtualne domówki.

 

Wspólny projekt Kuby Rachobińskiego i Piotra Wypyszyńskiego wystartował w marcu ubiegłego roku, jednak teraz imprezowe spotkania mają wejść na wyższy poziom.

 

- Teraz wirtualna domówka będzie różniła się tym, że mamy do dyspozycji profesjonalną scenę w Miejskim Centrum Kultury w Płońsku i nasi partnerzy zadbają o to, żeby transmisja była jak najbardziej profesjonalna i na jak najwyższym poziomie. Dodatkowo dwóch, a nie jeden, DJ`ów będzie dbało o to, żeby każdy znalazł coś dla siebie i fani klubowej muzyki mogli uśmiechnąć się do telefonu czy komputera i przypomnieć sobie te czasy kiedy kluby były otwarte i można było poimprezować ze znajomymi - wyjaśnia Kuba Rachobiński, organizator wirtualnej domówki.

 

W najbliższy piątek (05.02) DJ`e gościć będą w naszych domach za pośrednictwem transmisji online z Miejskiego Centrum Kultury w Płońsku. Na scenie Piotr Wypyszyński oraz Adam Zawistowski.

 

- Nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić Was na transmisję na Facebook`u. Mam nadzieję, że sprawdzicie jak wygląda nasze wydarzenie, podzielicie się swoją opinią i będziemy się dobrze bawić - zachęca Kuba Rachobiński.

 

Start wirtualnej domówki w najbliższy piątek o godzinie 19:00. Link do transmisji na żywo dostępny będzie w mediach społecznościowych.