Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Jeden z ostatnich elementów odmrażania MCK: bistro Kultura wraca z pełną ofertą

Zdjęcie aktualności Jeden z ostatnich elementów odmrażania MCK: bistro Kultura wraca z pełną ofertą

Od przyszłego tygodnia bistro Kultura w MCK w Płońsku wraca z pełną ofertą. To jeden z ostatnich elementów odmrażania instytucji.

 

Od początku przyszłego tygodnia korzystający z ofert Miejskiego Centrum Kultury w Płońsku doczekają się pełnego otwarcia bistro Kultura. Do tej pory skorzystać mogliśmy z przekąsek bardziej barowych, co najbardziej odpowiadało kinomanom.

 

- Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Będzie ponowne otwarcie bistro Kultura, ale otwarcie ze wzbogaconą ofertą, bo bistro jest już czynne od 10 czerwca – wyjaśnia Marzena Kunicka, dyrektor Miejskiego Centrum Kultury w Płońsku – Od 13 lipca wracamy ze wzbogaconą ofertą o dania obiadowe, na miejscu lub na wynos. Każdy z pewnością swój smak znajdzie. Do menu dołączą tradycyjne zupy oraz dania lekkie typu FIT. Obiady będziemy serwować od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00-16:00. Jeżeli będzie potrzeba wydłużenia tego czasu, to oczywiście będziemy reagować na sugestie – zapewnia dyrektor.

 

Mimo tego, że bistro Kultura wraca z pełną ofertą, to jednak korzystający muszą się liczyć z kilkoma ograniczeniami wynikającymi z wciąż obowiązujących obostrzeń w walce z koronawirusem.

 

- Musimy pamiętać o zachowywaniu dystansu i stosować się do poleceń obsługi, zwracać uwagę na to gdzie są zdezynfekowane stoliki i oczywiście, ponieważ jest to malutki lokalik gastronomiczny, trzeba się uzbroić w cierpliwość. W razie czego trzeba będzie chwileczkę poczekać, bo niewiele tych stolików mamy do dyspozycji w związku z nowymi zasadami, ale mamy przecież gdzie poczekać – dodaje Marzena Kunicka.

 

Bistro Kultura jest jednym z ostatnich elementów odmrażania oferty płońskiego MCK. Większość grup wznowiła już swoją działalność, inne w okresie wakacji nie funkcjonują, ale jak zapewnia dyrekcja ich spotkania wrócą od września.