Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Kapela z Naszego Miasteczka wygrywa II Ogólnopolski Festiwal Kapel Podwórkowych

Zdjęcie aktualności Kapela z Naszego Miasteczka wygrywa II Ogólnopolski Festiwal Kapel Podwórkowych

Zakończyło się głosowanie w II Ogólnopolskim Festiwalu Kapel Podwórkowych Płońsk 2020. Najwięcej polubień w głosowaniu internetowym uzyskała śląska "Kapela z Naszego Miasteczka", która przyjedzie do Płońska z Czerwionki.

- Do tegorocznej edycji zgłosiło się 11 kapel z całej Polski. Tysiące osób oglądało, słuchało i głosowało na swoją kapelę. Zwycięska grupa z Naszego Miasteczka wystąpi podczas finału festiwalu na terenie zielonym przy MCK w Płońsku – powiedział Krzysztof Dembicki, pomysłodawca festiwalu i pracownik płońskiego Domu Kultury.

Oprócz "Kapeli z Naszego Miasteczka" podczas festiwalu gościnnie wystąpi "Kapela Fakiry" z Piotrkowa Trybunalskiego. Finał już w najbliższą sobotę.