Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Kiedy otwarcie placów zabaw w Sochocinie? Rodzice z dziećmi czekają

Zdjęcie aktualności Kiedy otwarcie placów zabaw w Sochocinie? Rodzice z dziećmi czekają plac zabaw przy ul. Kwiatowej po modernizacji/fot. Urząd Miasta i Gminy w Sochocinie

 

Coraz wyższe temperatury na zewnątrz, weekend majowy za pasem, dlatego mieszkańcy Sochocina i okolic szukają miejsc do spędzenia wolnego czasu ze swoimi dziećmi. Naturalnymi obiektami rozrywki dla najmłodszych wydają się być place zabaw – jeden zlokalizowany jest przy szkole podstawowej, drugi przy ul. Kwiatowej, ale niestety oba pozostają zamknięte.

 

- Drugi zamknięty jest od ponad roku, a w sierpniu miał być otwarty po rzekomych naprawach – pisze do nas Łukasz z prośbą o interwencję w tej sprawie.

 

Urząd Miasta i Gminy w Sochocinie informuje, że obiekt przy Kwiatowej przeszedł modernizację, ponieważ był zniszczony, a wyeksploatowane elementy stwarzały zagrożenie. Niestety, otwarty być nie mógł, ponieważ inwestycja nie została jeszcze „odebrana” przez inspektora budowlanego, ale to ma się zmienić i już w sobotę (1 maja) nastąpi oficjalne otwarcie placu. Analogicznie sprawa się ma w przypadku miejsca zabaw przy podstawówce, ale na skorzystanie z tych urządzeń będziemy musieli poczekać nieco dłużej.