Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Kino Kalejdoskop zaprasza na filmowe seanse

Zdjęcie aktualności Kino Kalejdoskop zaprasza na filmowe seanse

 

Bardzo długo czekaliśmy na ten moment i mamy nadzieję, że spragnieni seansów widzowie przyjdą do nas z największą przyjemnością” - przyznała Marzena Kunicka, dyrektor Miejskiego Centrum Kultury w Płońsku.

 

Mieszczące się w obiekcie kino kalejdoskop wznawia swoją działalność po ponad 3-miesięcznej przerwie wynikającej z wprowadzonych obostrzeń w walce z Covid-19. Repertuar już opublikowany, fotele w trakcie przygotowywania, czekamy więc na pierwsze seanse, w których będziemy mogli uczestniczyć z pewnymi ograniczeniami.

 

- Na naszej sali kinowej będzie dostępne 50% miejsc, w trosce o bezpieczeństwo bilety będą sprzedawane z zachowaniem jednego wolnego miejsca między widzami. Ponadto, wchodząc do naszego budynku obowiązkowo trzeba zasłaniać usta i nos, zdezynfekować ręce i stosować się do poleceń obsługi. Dla zapominalskich mamy maseczki do nabycia w kasie kina i bistro Kultura - wymienia Marzena Kunicka.

 

Ograniczenia dotkną też filmowych podjadaczy, bowiem na salę kinową nie wejdziemy z przekąskami, nawet tymi zakupionymi w bistro Kultura.

 

- Dawno nie byliśmy tak szczęśliwi. Czekaliśmy na to wiele, wiele miesięcy. Myślę, że także nasi widzowie z utęsknieniem przyjdą na nowo choć nie w pierwszym repertuarze nie mamy premier, ale nie z naszej winy. Czekamy i ogromnie się cieszymy - przyznaje dyrektor Kunicka.

 

Pierwsze seanse w kinie Kalejdoskop w Płońsku w piątek, 12 lutego. Repertuar poniżej.