Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Kolejne zatrzymanie z narkotykami, tym razem w Nowym Dworze Mazowieckim.

Zdjęcie aktualności Kolejne zatrzymanie z narkotykami, tym razem w Nowym Dworze Mazowieckim.

W ostatni weekend policjanci nowodworskiej prewencji zatrzymali 25-latka, posiadającego przy sobie marihuanę. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. W piątkową noc funkcjonariusze zespołu do spraw nieletnich i patologii z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim pełnili służbę na terenie powiatu nowodworskiego. Około godziny 23.00 na ul. Dworcowej w Modlinie Starym podjęli kontrolę drogową pojazdu bmw.

- Podczas interwencji jeden z pasażerów stał się bardzo nerwowy. Wysiadł z pojazdu, próbował się oddalić, informował policjanctów, że jest zmęczony i natychmiast chce się udać do domu. Takie zachowanie wzbudziło podejrzenia mundurowych. Za chwilę wyjaśniło się dlaczego 25-latek tak bardzo próbował uniknąć spotkania z policjantami. Powodem tego zachowania była ukryta w kieszeni spodni tego mężczyzny torebka foliowa z zawartością suszu roślinnego, jak się okazało była to marihuana, którą ujawnili u niego mundurowi - informuje st. asp. Joanna Wielocha z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

25-latek został zatrzymany. Noc spędził w policyjnej celi. Nie był to jednak koniec interwencji, ponieważ drugi z pasażerów bmw, 34- latek z Nowego Dworu Mazowieckiego po sprawdzeniu w systemie okazał się poszukiwany, celem ustalenia miejsca pobytu.