Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Kolejni zatrzymani z narkotykami. Po raz kolejny w Raciążu

Zdjęcie aktualności Kolejni zatrzymani z narkotykami. Po raz kolejny w Raciążu

 

W miniony weekend, w niedziele, policjanci z raciąskiego komisariatu patrolujący teren miejscowości Sierakowo zwrócili uwagę na pojazd marki Audi. Kierowca auta, gdy zobaczył radiowóz szybko zjechał na teren jednej ze stacji paliw. Funkcjonariusze od razu pojechali za nim. W czasie kontroli drogowej okazało się, że kierowcą audi był 22-letni mieszkaniec miejscowości Płock. Kierujący, swoim zachowaniem zwrócił uwagę mundurowych. Mężczyzna w czasie kontroli stawał się coraz bardziej nerwowy. W trakcie kontroli jego odzieży, policjanci znaleźli szklaną fifkę, co wzbudziło ich podejrzenie i podjęli czynności przeszukania pojazdu, ujawniając torebkę foliową z zapięciem strunowym z zawartością suszu roślinnego, którą mężczyzna ukrywał w plecaku znajdującym się w bagażniku pojazdu.

- Tego samego dnia, policjantów z raciąskiego komisariatu patrolujących teren miejscowości Raciąż zwrócił uwagę również inny pojazd osobowy marki Ford. W czasie kontroli drogowej okazało się, że kierowcą forda był 24-letni mieszkaniec powiatu sierpeckiego gminy Zawidz. Jednak to 21-letni pasażer auta, mieszkaniec gminy Raciąż, zwrócił uwagę mundurowych. Mężczyzna w czasie kontroli szybkim ruchem włożył coś do kieszeni spodni i stawał się coraz bardziej nerwowy. W trakcie kontroli jego odzieży, policjanci znaleźli plastikowe pudełko z zawartością krystalicznej sproszkowanej substancji. Podczas przeszukania pomieszczeń w miejscu jego zamieszkania funkcjonariusze dodatkowo ujawnili wagę elektroniczną ze śladami krystalicznej sproszkowanej substancji - podaje kom. Robert Górczyński z KPP w Płońsku.

22-latek i 21-latek zostali zatrzymani w policyjnym areszcie, a znaleziona przy nim marihuana i metamfetamina zabezpieczona. Mężczyźni usłyszeli zarzut posiadania środków odurzających. Grozi im do 3 lat wiezienia.