Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Kolejny zatrzymany z narkotykami w Raciążu

Zdjęcie aktualności Kolejny zatrzymany z narkotykami w Raciążu Fot. KPP Płońsk

 

Minionej nocy policjanci patrolujący teren miasta Raciąż, zwrócili uwagę na dostawczego volkswagena wyjeżdżającego z terenu stacji paliw. Zatrzymany do kontroli kierowca auta, 29-letni mieszkaniec gm. Raciąż, wyraźnie zdenerwował się widząc funkcjonariuszy. Podczas kontroli wciąż zerkał na podróżny plecak stojący w aucie przy fotelu pasażera. Okazało się, że młody mężczyzna miał w nim schowane 10 "strunówek" z suszem roślinnym, 4 takie same torebki z białym proszkiem i kryształkami oraz szklaną fifkę ze śladami proszku. Przyznał się policjantom do tego, że dzień wcześniej zażywał narkotyki.

29-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie, a znalezione przy nim substancje zostały zabezpieczone. Wstępne badania wykazały, że jest to marihuana, amfetamina i mefedron. Od mężczyzny pobrana została krew do badań, celem ustalenia czy w momencie kierowania pojazdem znajdował się pod działaniem narkotyków - informuje Kinga Drężek-Zmysłowska z KPP w Płońsku.

Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających i substancji psychotropowych, za co grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.