Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Kolorowa niedziela w Raciążu!

Zdjęcie aktualności Kolorowa niedziela w Raciążu!

W niedzielne popołudnie na placu przy Miejskim Centrum Kultury w Raciążu zrobiło się bardzo kolorowo za sprawą Pikniku rodzinnego połączonego z Inwazją kolorów.

Największą atrakcją są wyrzucane co pół godziny kolorowe proszki. Pogoda dopisała, uczestnicy również, zwłaszcza dzieci. Na terenie imprezy zgodnie z wymogami obowiązują przepisy sanitarne.

- Piknik rodzinny połączony z festiwalem kolorów ściągnął zgodnie z przewdywaniami dużo dzieciaków, jak widzimy dużo uśmiechów na twarzach, dużo dobrej zabawy. Niemniej jedak wszystko w reżimie sanitarnym jaki jest wymagany, limit miejsc, dystans społeczny, jeżeli ktoś nie jest z rodziny, maseczki, płyny dezynfekujące a także rękawiczki, więc to wszystko stosujemy, żeby zachować jak największe względy bezpieczeństwa - powiedział Artur Adamski, dyrektor MCKSiR w Raciążu.

Festiwal kolorów to niesamowita frajda dla dzieci, które w rytm festiwalowej muzyki tańczą w kolorowej chmurze proszków Holi. Dodatkową atrakcją pikniku jest strefa zabaw dla dzieci z dmuchańcami. Dla uczestników wydarzenia organizatorzy przygotowali również poczęstunek w formie grilla oraz słodką niespodziankę dla dzieci.