Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Komisariat Policji w Raciążu ma nowego dzielnicowego

Zdjęcie aktualności Komisariat Policji w Raciążu ma nowego dzielnicowego zbiory KPP w Płońsku

Nie trzech, a czterech dzielnicowych od wczoraj jest w Komisariacie Policji w Raciążu. Zmiana, podzielenie miasta na dwa „rejony służbowe”, podyktowana była gównie szybkim rozwojem Raciąża, dużą ilością mieszkańców oraz troską o ich bezpieczeństwo. Nowym raciąskim dzielnicowym został asp. Marek Laskowski, który przez ostatnie 7 lat realizował obowiązki służbowe jako przewodnik psa Ivo.

Asp. Marek Laskowski służbę w Policji rozpoczął pod koniec 2009 roku, w Samodzielnym Pododdziale Prewencji Policji w Płocku. Od 9 lat związany jest z Komisariatem Policji w Raciążu. Do tej pory pracował w Zespole Patrolowo-Interwencyjnym, realizując od 2014 obowiązki na stanowisku przewodnik psa służbowego Ivo, który kilka dni temu, ze względów zdrowotnych przeszedł na zasłużona, psią emeryturę.

- Od wczoraj oficjalnie asp. Marek Laskowski pełni funkcję dzielnicowego na terenie miasta Raciąż. Z uwagi na dużą liczbę mieszkańców Raciąża, miasto podzielone zostało na dwa „rejony służbowe”, które obsługiwane są przez nowego dzielnicowego, a także funkcjonariusza, który od wielu lat pełni taką funkcję, czyli st. asp. Roberta Kędzierskiego - przekazuje podkom. Kinga Drężek-Zmysłowska z KPP w Płońsku. 

Aktualny wykaz z numerami tel. dzielnicowych KPP w Płońsku (i jednostek podległych) wraz z obsługiwanymi przez nich rejonami służbowymi można znaleźć na stronie mazowiecka.policja.gov.pl w zakładce "TWÓJ DZIELNICOWY".